Zaprawa poranna, apel natomiast na śniadanie.

Godzina 6.00. Pobudka. Zaprawa poranna, wniosek natomiast na śniadanie. Stawał w fazie zaspany, przede mną zostały moje Panie – Pani Emilka i Pani Nikola. Nie lecz ja – pełni dotychczasowi zaspani. Po chwili Nikola złapała ręką moje krocze i zaskoczyła je wyjątkowo ugniatać. Nikt nie zauważył, ponieważ każdy myślał jedynie o tym, by się położyć. Westchnąłem cicho, natomiast na ich osobach pojawiły się uśmieszki.

– Właśnie o 2 w nocy na „bliską” polankę. – syknęła Nikola. – Wyłącznie spróbuj się spóźnić.

– Będę. – szepnąłem.

Dzień minął szybko, nim się obejrzałem, teraz była 22 oraz chowali się do łóżek. Postawił sobie budzik w zegarku na 1.45 i zasnąłem. I sen posiadał niezwykły. Śniło mi się, iż ze wszystkimi lubymi polecieli do strumienia oraz ja istniał ich człowieku, musiałem każdej lizać stópki oraz wypełniać ich erotyczne fantazje. Oraz szybko JEB! W zabiegu snu nagle dzwoni budzik.

– Kurwa mać – pomyślałem.

Ubrałem się w krótkie dżinsowe spodenki i niebieski podkoszulek, a do kas przełożyłem dwie paczki prezerwatyw (zawsze chodzę ze sobą, na jakiś wypadek). O 1.55 istniał na położeniu. Po chwili pojawiły się Królowe. Ubrane całe na czarno. Bluzki czarne. Spódniczki czarne. I na stópkach tworzyły takie same buciki: czarne szpileczki na niezwykle cennym obcasie z nową stópką. Gdy stanęły przede mną, teraz był prowadzić „Hej”, przecież one wyciągnęły do mnie swoje nóżki, a ja domyśliłem się, czego ode mnie oczekują. Położyłem się oraz ucałowałem paluszki obydwu dziewczyn. Nikola rzuciła na glebę jakąś czarną torbę sportową. Spoczęły na podłodze również kiedy jeśli zupełnie nic, dziewczyny… rozpoczęły się całować. One się całowały, i ja pasował jak nieprzyjemni i gapiłem się na nie. Gdy spojrzałem pod spódniczkę Emilki, to ustalił… jej wargi sromowe. Toż stanowił atrakcyjny widok. Spojrzałem do Nikoli – czarne stringi, ale sznurek wżynał się w cipkę, widziałem fragmencik różowiutkiej cipeczki, spośród jakiej szedł soczek. Po chwili Nikola zauważyła, co zbieram także spróbowała mnie kopać po twarzy, i nawet oberwałem szpilką w oko. Kiedy w celu mocnym kopniakiem­ spowodowała krwotok z mojego nosa, zawyłem z smutku, zaś z oczu poleciały mi łzy. Wyłem z smutku, w skutku Nikola strzeliła mnie z liścia oraz zamknęła mi usta ręką. Dostałem ponad dwa razy w brzuch, w obrębie wyrwałem się z jej uścisku, zacząłem całować bose stópki Królowej Nikoli w szpileczkach oraz błagać, żeby przestała mnie torturować. Emilka, która dotąd patrzała się podeszła z obecną sportową torbą, szepnęła coś Nikoli na uszko i zanim poleciałyby w natłok, Emilka zawołała