Zająłem swoją wielkość oraz wyczekiwał

Zająłem swoją sytuację oraz czekałem na powrót moich pięknych Pań. Po chwili usłyszałem za sobą:

– Piesku, zdejmij spodnie, wypnij się oraz co najistotniejsze: mało się stanie, nie stanowisz uprawnienia się obrócić. – to krzyknęła Pani Emilia.

– Ale się wypiął, a dziurkę jaką posiada niewielką, lubię takie – powiedziała Pani Nikola. Zapomniwszy o rozkazie, odwrócił się i oniemiałem. Nikola oraz Emilka miały na sobie seksowne stroje policjantek z lufami i kajdankami u boku. Gdy Królowe zobaczyły, iż złamałem rozkaz, skuły moje ręce a nogi, zawiązały oczy a usta opaską a nawiązało się. Zaczęły bić mnie pałkami wszędzie: po rękach, plecach, głowie, brzuchu, tyle i nogach. Nie mogłem przez opaskę protestować. Biły mnie naprawdę przez 5 minut. W kraju przestały. Poczułem, jak któraś z Kobiet wpycha mi trochę do ust jednocześnie czułem, gdy rzecz mokrego jeździ (język?) po moim zrobienie w boku zrozumiałem: one traktują strap-ony. Rozpoczął się wyrywać, nie chciałem „wydać dziewictwa”. Rzuciło się tylko pałowaniem. Do ostatniego Nikola powiedziała:

– Nie zapracował na bliskie nogi, śmieciu.

Potem Nikola dała mnie na brzuchu a nawiązała działać oraz biec po moich plecach w równych szpileczkach. Nagle poczułem, jak Nikola mocnym tupnięciem wbiła obcas bucika w mój odbyt. Ból stanowił nie do opisania. Emilka znalazłam mnie za włosy i zapytała:

– Będziesz pomocny?

– Będę – wyjęczałem.

– Dobry piesek

Emilka przystąpiła do mnie ze domowym strap-onem i rzuciła krótką komendę:

– Obrabiaj

Zacząłem lizać od dołu jej jebadło, po chwili zacząłem powolutku zagłębiać główkę zabawki w moich ustach. Skoro to działał, moja Kobiety bez niepotrzebnych ceregieli zaczęła gwałcić mnie w usta, piłem się. Zmuszała mnie przez pół minuty, potem pozwalała mi przez 5 sekund oddychać i ponownie. 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy, 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy również tak w kółko. Lecz po chwili do radości wcieliłam się Nikola – więc było złe. Musiałem obciągać JEDNOCZEŚNIE 2 strap-ony o długości 25cm! Gdy nawilżyłem penisa Nikoli, ona podeszła z tyłu i gwałtownym ruchem wpisałam we mnie. Posuwała mnie właśnie nagle, że Emilka nie nadążała, by sparować swoje treningi z związkami Nikoli. W efekcie Emilka darowała sobie obciąganie, i ja, będąc proste usta, zacząłem pojękiwać z bólu. Po chwili Emilce zaczęło coś iść po nogach – była naprawdę podniecona, iż aż nie wyrabiała. Po chwili podbiegła do gwałcącej mnie Nikoli, szepnęła dodatek jej na ucho. Nikola od razu poszła ze mnie i zleciła się nie zniechęcać do końca. Po chwili poczułem duży ból: Królowe JEDNOCZEŚNIE posuwały mnie w dupę. Natomiast ostatnie strap-ony miały 5cm średnicy… Jednak Emilka dołączyła do mnie, wjechała w moje życie oraz poprzez minutkę zmuszała mnie w usta. Ale zaczęło jeszcze jej cieknąć, więc odpięła strap-ona, pociągnęła mnie za włosy do prostej cipki i kazała ssać. Więc ssałem. Wpychałem język do jej cipki, wykonując ruchy okrężne. Poczułem skurcze na języku. Królowa jęczała z rozkoszy. Doszła. Nikola odeszła ze mnie a napisałam błagalnym sposobem do Emilki: