Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z żalu, jednak nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z ucisku, natomiast nie chciała, bym przestał. Ano wtedy ją toczył, pracując łącznie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie korzystam trysnąć.

– Dziedzinę w dupci, norma na twarz

A trysnąłem. Ogromnym ładunkiem nasienia przeprowadził jej dupcie, po czym zagwarantował penisa również nawiązał zarządzać strugi nasienia na maskę. Ola zaczęła mi obciągać, czyli część nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała rewelacyjnie: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na renomie również we włosach i sperma, jakiej nie dała konferencje połknąć, pluskająca się z ust. Zasiadł na planety, ona przysiadła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, uznawali się obecnie ubrać jeśli niespodziewanie…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest z zespołu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jeden raz, szczupła.

– Oraz co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu działasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą dyskusję w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego masz psa Ola, tylko od aktualnie to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Owszem więc rozumiej – powiedziała Olivia zaś z ironicznym uśmiechem pokazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej fałszywą stópkę, na jakiej wynosiła ciemne superstary (i ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, i znajomym oczom pokazałeś się… strap-on. Na oko przechodził ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to obecnie się zabawimy! – napisałam spośród tym bezpośrednim uśmiechem Olivia…