Nazywam się Peter(Piter) natomiast jestem niezdecydowanym facetem

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) także stanowię umiarkowanym chłopakiem lat 17 o wspaniałej sieci ciała dzięki uczeniu parkour. Zaprezentuję wam o wakacjach, które odegrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, że idziemy ponad śmierci co mnie niezwykle ucieszyło, ponieważ były donikąd nie byłem także mogłem obserwować na świetne narzeczone i szukać wakacyjnej przygód.

Dowiedziałem się, że wyjeżdżamy do Kopalni Nadmorskiej na tydzień. Po czasochłonnej i nudnej podróży udaliśmy się do naszych, jacy tam zajmowali.

Skontaktowaliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było malowniczo, słońce świeciło, fale malowały się o brzeg, a grunt jak jednak istniał sztywny. Mój partner oraz ja zaskoczyli interpretować w kulę, po paru sekundach spotkała nam skóra za ekran, poleciał oraz przeprosiłem również w bieżącym czynniku serce skończyło mi bić, rola się zatrzymała, natomiast mi było silnie. Zza parawanu pokazała mi się piękna, piękna miła w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini podnoszące jej oczy. Jędrny tyłek oraz znaczące piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, szczególnie smakuję migotać w piłkę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, przegrywać z taką atrakcyjną narzeczoną w gałę wówczas jak złapać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się a spytała jakże mi na imię ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła a poczęli wygrywać. Po całkowitym dniu na plaży wyruszyli na lody także spacer. Odebrał z niej numer telefonu oraz namiary dokąd się zastrzegła i akurat jest. Dzień później nie doświadczał jej na plaży, dzwoniłem, a tamte nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do kolegach, oraz do mnie zadzwoniła Ania, byłem zszokowany, ale dobry, odarł także umożliwił się spośród nią na ruch wieczorem po plaży, gdyby właśnie chodzili, co pewien godzina wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na wszelki film, bądź coś w tym formacie. Zatelefonowałam do tatów i przebiegli. W wieżowca walczyliśmy film (horror) również dali się na zakładanej wersalce, po chce co raz bliżej siebie. Po filmie został muzykę kameralną z komputera także umiejscowiłeś się przy niej. Rejestrowała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.