Objąłem dłonią interesu i masowałem delikatnie od nasady

Obudziłem się w sposobie nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w pokoju spadła poniżej 12 tonów a owszem gruba pierzyna zapewniała doskonałe ciepło. Jednak gdy przybywał do babci przenikał do aktualnego spokoju, jaki szedł nieużywany i nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc rzucił się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz cienki ból w stojącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, że ostatnim jednocześnie śpię w aktualnym łóżku z mamą, poprzez którą będę musiał poznać, by przywędrować do sukni. Ulica do i z łazienki przebiegła bez scen i szczęśliwy znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o stopy jesteśmy, która automatycznie cofnęła je również podkurczyła. Czekał na duży powrót snu wszak nie mogłem zasnąć by sobie wtedy pomóc wsunąłem rękę do majtek i rozpoczął dotykać swojego interesu i mosznę. Na efekty nie powinien było długo czekać – powstał na uwagę skłonny do zabawy.
Objąłem dłonią penisa i masowałem mało od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie dusił i udostępniał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a następnie pozbyłem się ich zupełnie kryjąc w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu i nic nie mogło mi w aktualnym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją postać pupę cierpimy także nieustannie w wolnym rytmie onanizowałem się odbierając jak zbyt każdym ruchem narasta moje uczucie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm i sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręki tocząc się na łono – było pięknie.

Odwrócił się na koniec i przylgnąłem do mamy. Odbierał jak moja ściekająca na koniec sperma wsiąka w jej późną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Istniał w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie lub stara się obudzi czy nie. Parę sekund później odbierał jako jej mokre ciuszki formują się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, jeśli mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty masz majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie znał podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie włożył je na siebie także wyruszył do toalety – temat się rozmył. Nagość nigdy w krajowej linii nie była materiałem tabu, widywaliśmy się sporadycznie nago w nietypowych przypadkowych sytuacja to i kwestia mojej nagości w łóżku nie była przez moją matkę dużo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu trafiliśmy do ostrego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją tylko na sekundę, przetoczyłem ją zatem na kraj co dało mi chwilę harmonii i pokoju. Nieco się myśląc tak jak starej nocy zsunąłem majtki i rozpoczął do mojej kochanej gry. Znowu mocno ściskałem swoje prącie w garści masując je ciężko, czasami kilku brutalnie na mierze bólu. Czułem jak pęcznieje i wiąże. Przysunąłem się bliżej jesteśmy, poprawiając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając branżę jej pleców. Była z pupą wypiętą w moją stronę oraz ja występował ją moim penisem umieszczając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko to łatwo oraz sporo wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyprowadził ze mnie ogromną porcję gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się pewien czas później poszturchiwany przez mamę: – Co tutaj oczywiście mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie zareagował, udając że nie wiem o co dąży.