Wzięłam to, co należne mnie, a następnie umieszcza się taśmę do reszty

Wzięłam to, co należne mnie, a następnie umieszcza się taśmę do reszty. Kiedy dotarłem do trzymać pieniądze na jej majtki lawendy, zatrzymała mnie. „Mam to.” Ona uzupełniła małą zmianę ze sporą kwotę z jej szatę, ale zajęłoby poważnej pracy, aby zdobyć jej szmaragdowe tarczę. Znów gorąco, podwaja, a następnie wylądował na pomarańczowo. Hotele. „Tak!” Hannah wiwatowali i wyrzucił ręce nad głowę jak przeszło zwitek pieniędzy podczas oglądania jej piersi odbić poprzez jej biustonosz. Wybiegła z sali na jej majtki i wsadził resztę jej szaty.
woman-466130_1280
„Pokrzepiający?” Zapytałam. Uśmiechnęła się tylko, wziął kości i przewrócił. Użyteczność. Miałem oba. Biorąc głęboki oddech, wzięła kości i przewrócił. Bez słowa wzięła kilka rachunków z jej majtki, a kilka z jej biustonosz i podał je. Przewróciłam i wylądował na mojej własności. Hannah przewrócił i wylądował na własną rękę. Wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu, że okrążył planszę dwa razy więcej bez jednego dolara są należne. Zmieniłem Park Place i Boardwalk do hoteli. A potem Hannah wylądował na Boardwalk ponownie. Wzięła pieniądze z jej biustonosz i szaty, a potem wszystkich, ale pięć z jej majtki. Ona niech poślizg szatę z jej gładkie plecy, a następnie, sięgając ona rozpiął jej stanik i podał mi koronki lawendy.

„Lubisz co widzisz?” powiedziała. Jej piersi były takie same biały mleczny jak reszta niej, w środku każdego był idealny różowy sutek. Po prostu patrząc na nich, mogę powiedzieć, że były gładkie i jędrne.

„Tak,” powiedziałem, gapiąc się jak idiota. Zarumieniła się.

„Twoja kolej”, powiedziała cicho. Przewróciłam i uderzył Community Chest. „Co to znaczy?” zapytała po wstrzymaniu.

„Zbierz $ do 10 z każdego gracza.” Hannah zaczęła usunąć ostatni rachunek, ale pochylił się i zatrzymał ją. „Mam zbierać,” powiedziałem.

Jej niebieskie oczy spotkały moje. „Więc zebrać,” powiedziała, lekkie drżenie w jej głosie. Sięgnąłem w dół i delikatnie wyciągnął pięć z jej majtki. „To tylko pół”, powtórzyła szeptem, przełykając ciężko.

„Dobrze,” powiedziałem, równie nerwowa. Byliśmy wystarczająco blisko, aby pocałować, a ona pachniała kwiatami. „Pierwsza rzecz, to w pierwszej kolejności.” Wstała i zakryła piersi z rękami jak podłączyć moje palce w jej majtki i wsunął je w dół jej gładkie blade nogi. Moje oczy udał się obok kolana i, a gdy spełnione sprawne V między nogami, ale poszybowała nad poprzeczką.

Hannah zobaczył moją reakcję. „Co jest nie tak?”

„Nic”, powiedziałem. „Nic!” Ale nie mogłem oderwać oczu od jej idealnego różowy szczelinie.

„Jesteś pewien?”

Zmusiłem się odwrócić wzrok. „Całkowicie!” Stałem i wziął ją za ręce, prowadząc ręce z dala od jej piersi. „Nie wiele dziewcząt golą cipki.”

Jej usta milcząco utworzyli cipki słowo. „Ja po prostu lubię to w ten sposób. To czuje się lepiej, kiedy …”

„Nie muszę tłumaczyć się do mnie,” powiedziałam, prowadząc ją z powrotem w dół do podłogi w salonie. „Ale nadal jesteś krótki.” I podniósł pięć między nami.

Jej oczy spotkały moje, wyszukiwanie. Sięgnąłem ręką i pobiegł palce przez jedwabnych czerwonych zamków, które biegły przez ramię. Hannah drżał trochę i powiedział: „Więc jakie są y–” Jej słowa zostały odcięte przez pocałunek. Jej usta były miękkie przeciwko mnie, a jak pocałunek zwlekał, poczułem jej usta część. Czułem jej język spotkać kopalnię i westchnęła. „Oh,” powiedziała, zaczerwieniona.

Tym razem, pochyliła się i to była moja kolej, aby powrócić do buzi. Pobiegłem moje ręce na plecach, czując mrowienie skóry pod moim dotykiem. Odsunęłam się powoli. „Co jest nie tak?”

„Nic”, powiedziała. Pauza. Powiew. „Czuję się trochę nagi”.

Nie mogłem się powstrzymać. Roześmiałem się i roześmiał się trudne. Łzy napłynęły mi do oczu i opadł na podłogę, trzęsąc się ze śmiechu. To nie było zabawne, ale byłem tak zdenerwowany, że zmiana w tonie było euforii. „Tak, jak sądzę byś”. Ale patrząc na nią z podłogi, poczułam spokój przyszedł mnie. „Naprawdę są piękne.”

„I wciąż naga,” powiedziała z krzywym uśmieszkiem. Wstałem i wziął ją za rękę i poprowadził ją po domu i na korytarzu. „To jest mój pokój”, powiedziała, gdy weszliśmy. „Co to za pomysł?”

„Chcę po prostu czuć się komfortowo.”

„Czemu?”

„Bo jesteś nagi”. Usiedliśmy na skraj dużego cztery-post łóżko.

„Powiedziałem, że czułem się nagi”,  powiedziała i pocałowała mnie ponownie. Poczułem jej palce podciągnąć dno mojej koszuli, a ja niech zdejmij go na głowę. „W porównaniu do ciebie.”