Uzyskiwanie zimne stopy?

„Uzyskiwanie zimne stopy?” zapytała, prowadzenie jej palce nad moją klatkę piersiową.

„Myślałam, że je masz.” I zrewanżował i prowadził własną palec w dół, między piersiami. Zamknęła oczy i niech się trochę westchnienie.

„Myślałem, że tak, to też, ale nie chcę się zatrzymać. Chcę wiedzieć, co czujesz. Chcę poczuć to, co czuje.”
woman-499756_1280
Jej słowa wziął mnie z tropu. „Carrie?”

Wzięła moją głowę w dłoniach i spojrzał mi w oczy poważnie. „Muszę wiedzieć.”

Po raz pierwszy, ujął piersi Hannah w ręku. Tak jak przypuszczał, było twarde i miękkie jak piórko. Wywiodłem palec nad jej sutek, a ona wciągnęła oddech. Pochylając się, pocałowałem ją w usta ponownie. Jej ręce zbadać moją skórę, a Pobiegłem moje ręce delikatnie na jej piersi, ściskając je od czasu do czasu i powodując delikatne jęki. Położyłem plecach na miękkim łóżku i pocałował ją w ucho i pracował mój drogę w dół szyi, aż dotarłem do jej ramienia, a potem pocałował mnie w drodze powrotnej. Wziąłem sutek między moimi palcami i delikatnie szczypał. „O!” płakała, a ja uszczypnął drugiego. „O!”

„Chcieć więcej?” Szepnąłem jej do ucha.

Kiwnęła nieśmiało, a ja pocałował ją głęboko ponownie. Nasze języki tańczyły od siebie i poczułem jej wcisnąć pocałunek powrotem. Pobiegłem rękę na piersiach i na dół brzucha aż do osiągnięcia jej różowy szczelinie. Wahałem się przez chwilę, a potem poczuła ciepło z jej cipki jak dotknął gładkie usta. Jęknęła cicho w moje pocałunki jak pieścił gładki ciepła między nogami, palcami rosną powoli wewnątrz w kierunku jej clit. Ostrożnie, ja przyłożyłem palec środkowy przed jej otwarciem, ale ona była tak mokra trudno mi potrzebne, aby w ogóle. Czułem jej mokrej ciepło otula moją pierwszą zwrotnicę, a potem mój drugi, a przed Wiedziałem cały mój palec był w jej wnętrzu. „O kurwa …” jęknęła w moją szyję, paznokcie wbijały moich ramionach. „Nie mogę uwierzyć, że to robię.”

Zacząłem przesuń palec z jej cunt. „Przepraszam,” powiedziałem. Wstyd zaczął pnący się po moim kręgosłupie jak pająk. „To był zły pomysł. Ja–” Moje słowa zostały odcięte przez pocałunek. Męka Zajęło mi to z tropu, ale uczucie młodego organizmu Hannah przeciwko kopalni nie było w ogóle niepożądane.

„Wiesz, kiedy śnisz,” powiedziała, odsuwając się od pocałunku „i można oddychać pod wodą lub latać?”

„UH Huh.”

Zacisnęła śliskie cipki przed moim palcu, a ja poczułem moje kostki przesuwne z powrotem w jej przytulnym ciepłem. „To samo,” wydyszała w moje ucho. To w końcu nastaje na mnie, że moja siostra i ja zostały wycięte z tego samego materiału. Gdyby było coś takiego jak ja, jej pragnienia graniczy z nienasycony.

„Dobrze,” powiedziałem. „Jesteś moją siostrą. Chcę tylko, aby się upewnić. Nie będziemy latać.”

„Jeszcze nie,” powiedziała z figlarnym uśmiechem i błyskiem w oczach, a następnie mielone jej cunt przed moim palcu i pocałował mnie w szyję. Moje ciało zadrżała z pożądania. „Lećmy.”

Nie potrzeba żadnego większe wsparcie niż to. Jak pocałował mnie w dół szyi do jej obojczyka, powoli wsunął palec od niej i wsunął go sprawnie iz powrotem po jej clit, powodując jej jęczeć i arch ją z łóżka. Po jej obojczyk do V w szyję, ja umieszczony drugi palec u wejścia do jej gorącej cipki śliska. Całowałem jej piersi i wirowały mój język wokół jednego dysku różowy sutek i poczułem rękę na tył głowy tłoczenia usta na jej młody, ale pełną piersią. W chwili, gdy ssać jej sutek, I zsunął moje dwa palce do niej, a ona krzyknęła. I nadal kurwa jej palcami, czując na sobie poczucie niezręczności się od nas obojga. Z każdym pociągnięciem palcach mógłbym nas poczuć jak podporządkować sobie na przyjemności.

Całując moją drogę od piersi w dół jej napięty brzuch, czułem jej napięte się jeszcze raz, ale tym razem nie zatrzymał się do niej przygotować. Kiedy dotarłem do jej cipki, czułem jej sprawne ciepło wobec moich ustach i zapach jej słodkich i słonych soki. I zsunął palce od niej i jęknęła w rozczarowanie, ale chciałam, żeby mieć pełny efekt, co będzie dalej.

pink sex moja siostra leżała przed ustach, jej usta zaczerwienienie i obrzęk z pragnienia. Wsadziłem mój język i przypisać go jej szczeliny. Degustacja ją po raz pierwszy było niebo. „Czy smak OK?” zapytała, spotkanie oczy.

„Jesteś moją siostrą”, powiedziałam, strzepując jej łechtaczkę delikatnie na końcu języka. Westchnęła i oparła głowę z powrotem. „Oczywiście, że tak.” Ja planował naprawdę dać jej gruntowną język biczowanie, dosłownie, ale ona musi być naprawdę likwidacji, ponieważ po drażni jej clit, zastosowałem tylko trochę ssania i czuł się jej uda zacisnąć wokół mojej głowy.

Hannah eksplodował w orgazm. Jej ciasne młode cipki zaciśnięty na palcach, a ona wygięła tyłek i plecy z łóżka, przyciskając twarz jeszcze trudniejsze do jej twitching cipki. „O kurwa !! Oooo !! Fuckfuckfuck!”

Po nieco więcej przekleństw i skurcze, jej ciało w końcu zrelaksowany i pocałowałem moją drogę z powrotem do jej ciała, aż znowu pocałował ją w usta. Jęknęła cicho i tchnął „Mam dobrego smaku”.

Czytajcie dalej na portalu: mamy dla was ogloszenia kobiet także na tej stronie – gdzie znajdę gej randki?