Właśnie skończyłem wytrysku moje plemniki całego penisa głowicy Chrisa

Właśnie skończyłem wytrysku moje plemniki całego penisa głowicy Chrisa, a ja wciąż wygrzewając się w moim orgazmu poświaty, a Chris był już zajęty squirting jego spermy całego mojego penisa głowicy (który, nawiasem mówiąc, był również bardzo intymne i wyjątkowo ekscytujące doświadczenie dla mnie), kiedy usłyszałem drzwi frontowe domu latać otwarty, a mama głośno woła moje imię, chcąc mi pomóc jej zwolnić niektóre artykuły spożywcze z samochodu.
22
Chris i ja początkowo patrzył na siebie nasze usta szeroko otwarte. A potem od razu zaczął starają się dostać nasze spodnie odsunął się.

Naprawdę żal Chrisa, bo plemniki wciąż wypływająca z czubka penisa, kiedy widziałem go wepchnąć go z powrotem do jego bieliznę, a potem patrzył, jak walczyć jak diabli z próby uzyskania jego spodnie zapinane na zamek z powrotem nad koniec jego teraz-lekko-pulsującego Boner, a jego wciąż wytrysku nasienia został moczenia aż przedniej materiału panelu jego whities kliknij bawełna tighty.

„Będę tam, mamo”, krzyknąłem się z moją matką, a ja gorączkowo rozglądać się dookoła, by upewnić się, że nie było innych Telltale oznaki Chris i moje świeżo przerwany tajne spotkanie seksualne pozostawione w sypialnia.

I muszę ci powiedzieć, że to było naprawdę dziwne do mnie jak szłam do mojej matki, ze świadomością, że ukrywa się w środku przedniej części moich spodniach była do połowy penisa, który został pokryty grubą mój najlepszy przyjaciel, lepki, świeżo wytrysku nasienia.

„Jak się czujesz, Chris? Nie wiedziałem, że tu jesteś,” matka grzecznie powiedział, po czym szybko dodał: „Czy mógłbyś nam pomóc z zakupami?”

niezamierzone przerwanie mojej matki na samym końcu rundy 8 na poniedziałek po południu nie zatrzymał się Chris i mnie od spotykania się już następnego popołudnia, zaraz po szkole, tak, że możemy mieć Runda 9.

I oczywiście, Chris i skończyło się frotting ponownie. Ale tym razem, byliśmy nadzy od pasa w dół, kiedy to zrobił. A my wzięliśmy nasz czas mając słodki seks – bo mogliśmy. Wiedzieliśmy, że mamy co najmniej godzinę lub więcej, zanim moja mama byłaby wraca do domu z pracy. Ale co najważniejsze, udaliśmy się do łazienki, potem delikatnie oczyścić nawzajem swoje penisy spermy pokryte wilgotną ściereczką, zanim wrócił do swojej sypialni i umieścić nasze spodnie i tighty whities powrotem.

W ciągu najbliższych trzech miesięcy lub więcej, Chris i ja zachowałem „dzieje się to” gorący i ciężki, ponieważ w dalszym ciągu uprawiać seks ze sobą wszędzie od czterech do sześciu razy w tygodniu. O tylko raz, że nigdy nie poszedł więcej niż trzy dni bez spotykania się do seksu, kiedy jeden z nas był poza miastem na wakacjach z naszymi rodzinami.

I zdecydowana większość naszych seksualnych odbył się w mojej sypialni w moim domu, w późnych godzinach popołudniowych w dni powszednie (podczas gdy moja mama była jeszcze w pracy), kiedy Chris i ja miałem dom tylko dla siebie.

W nocy i podczas weekendów, gdy Chris podszedł zobacz chce mieć seks ze mną, podczas gdy moja mama była w domu, to on spokojnie dać mi znać. A my normalnie wyjść z domu przez frontowe drzwi, udając się wyjść gdzieś razem. A potem Chris i będę wspinać się po ścianie obwodowej rockową wkraść się do mojego dużej, narożnej-partii, „L” w kształcie litery podwórku; gdzie było dużo miejsca dla nas, aby ukryć (oprócz tylnej Playhouse stoczni, która była o wielkości dużego magazynowania szopy), abyśmy mogli uprawiać seks ze sobą.