W każdym razie, po tym jak w końcu udało się umieścić

W każdym razie, po tym jak w końcu udało się umieścić nasze spodnie z powrotem, Chris i ja zostawiłem Playhouse, odskoczył na ścianie skalnej, i skierował się do kręgielni.
11
Jak tylko byliśmy po drugiej stronie muru skalnego, a idąc chodnikiem, Chris wyciągnął małą butelkę z kieszeni spodni i podał mi go, mówiąc: „Oto. Pomyślałem, że trzeba to”.

Okazało się, że to małe, podróże wielkości butelki do płukania jamy ustnej, którego byłem zbyt szczęśliwy, aby korzystać od razu. I nie mogłem uwierzyć, jak miło Chris był wnieść tę małą butelkę do płukania jamy ustnej wraz z nim, wiedząc, jak negatywnie o posiadanie czułem smak spermy w ustach.

Kiedy w końcu dotarliśmy do kręgielni, Chris i ja po kolei grając ten sam nożnej motywem flipper, że zawsze grał. W rzeczywistości, byliśmy tak cholernie dobry w tej konkretnej gry pinball, że możemy grać przez 30 minut lub więcej na jednej bilon, ponieważ prawie sex za darmo zawsze mogliśmy wygrać nowe gry na stałe.

Podczas gdy byliśmy w automat do gier, myślałem o tym, jak opuściłem wskaźnik objawów naszego właśnie zakończonego seksualnego na podłodze Playhouse. I wiedziałem, że będę musiał uzyskać mokrą szmatką i wymknąć z powrotem w teatrze wczesnym rankiem, podczas gdy moja mama była pod prysznicem, aby wytrzeć resztki spermy Chrisa.

Choć moja mama rzadko wychodzili w teatrze w dzisiejszych czasach, na pewno nie chciał ryzykować, że mogła chodzić tam i odkryć wszystkie najczęściej suszona-up plamy spermy na drewnianej podłodze Playhouse. To byłoby bardzo trudne dla mnie, aby wyjaśnić, co najmniej.

Po upływie tego wieczoru 7 rundzie seksualnego w podwórku teatrze, teraz wiedział, co Chris miał na myśli, kiedy pod koniec naszej Runda 2 spotkania, że w końcu się „stara inne rzeczy” razem powiedział mi.

Po dzisiejszej nocy, wiedziałem też, że Chris był mi winien jedną (seksualne mówienia). I co ja tak naprawdę chce, to dla Chris, by pozwolił mi pocierać mojego penisa-head przeciwko swojemu, bo to było coś, co automatycznie utrzymywana fantazjowania o, odkąd nasz 2 rundzie seksualnego. Ale teraz, w końcu dostał się na odwagę – innymi słowy, byłem w końcu na tyle komfortowo z sytuacji seksualnej cała homoseksualistą stylu pomiędzy Chrisem a mną – aby poprosić go o możliwości nas robi jakąś gołą dick-to- Dick tarcie.

Więc ja się doczekać seks z Chrisem w poniedziałek po południu. Ale nigdy nie pojawił się po szkole, wziąć autobus do domu ze mną. Skończyło się autobusem do domu sam, i uczucie dość nieprzyjemny, że Chris nie był ze mną.

Na około 5:15 po południu po południu, Chris niespodziewanie pojawił się na moim progu, tłumacząc mi, że matka wybrała go po szkole, i wziąć go na wizytę stomatologiczną. A on przeprosił za zapominając, aby powiedzieć mi o swoim powołaniu stomatologicznej. Potem zapytał mnie, czy nadal chce mieć seks z nim.

Zrobiliśmy lini prostej do mojej sypialni, jak mi ostrzeżenie Chris, że będziemy musieli się spieszyć, bo mama zwykle przyszedł do domu z pracy w okresie między 5:30 PM i 6 rano. A więc zdecydowaliśmy się zrezygnować z naszego normalnego magazynu porno „gra wstępna rzeczy”, decydując się zamiast tego po prostu stojąc twarzą w twarz, i ciągnąc nasze spodnie wokół naszych udach, tak że mogliśmy oboje „uzyskać prawo do rzeczy.”

W tym czasie Chris i ja nawet nie wiem co „frotting” był. Ale to wciąż nie powstrzymało nas od korzystających piekło z niego podczas Rundy 8, który w poniedziałek po południu, jak byliśmy żartobliwie pobicie i otarcia nasze dwa gołe dick-głowami – tak jakbym został potajemnie chcą nam zrobić wszystko, ostatnia tydzień.

I nie trzeba było długo czekać w ogóle Chris sex tel i ja zarówno uzyskać pełnowymiarową erekcji. A potem po prostu kilka minut później, moje umysłowe podniecenie było już na tak wysokim poziomie (z frotting które robiliśmy po raz pierwszy w historii), że po prostu nie mógł powstrzymać mój orgazm dłużej. I zacząłem Cumming.

Wiem, że to może brzmieć bardzo dziwne i szalone dla was, ale jak ja celowo powlekania dick-head Chrisa z moim wytrysku spermy, czułem się tak, jakbym rzeczywiście nawożenie go, choć wiedziałem, że to niemożliwe. Wszystko, co mogę powiedzieć to to, że jest to bardzo kameralny i niezwykle ekscytujące doświadczenie dla mnie. Tak bardzo, że złapał mnie całkowicie off-guard.