Czuję Jason weź mnie za rękę i pociągnął mi wzrastać

Czuję Jason weź mnie za rękę i pociągnął mi wzrastać, a ja zgodne. Sięga się Steve i dostaje równą współpracę. On eskortuje nas jak nagich trzylatków ciągnących się za nim. Idziemy przez salon iw dół wykładzinie korytarza. Zauważyłem, jak mijamy łazienkę, że czuję się jak należy posprzątać trochę. Myślę sobie, że jeden z nas jest brudny kurwa i może być ja. Mój własny wstręt zostaje przerwany przez wspaniały pokój weszliśmy. Zgaduję to legowiska Jasona i to jest wspaniałe master suite. Stark biały pokój krzyczy na ciebie, gdy bity jasny kolor wyciągnąć cię. To budzi emocje, ale nie jestem jeszcze pewien, który z nich. Jasność czuje pocieszające i kolor po prostu czuje się szczęśliwy. W środku najdłuższej ścianie tego sex tel typu master jest łóżko typu king size z dziesiątkami poduszki przeciw zagłówkiem. Narzuta jest głównie białe i wygląda eleganckie i przytulne. Wydaje się, że dzwoni do mnie. Jason prowadzi nas do krawędzi łóżka i daje nam sugerować, naciskając nasze dna ku górze. Wspinam się i pochować moją twarz w kołdrę ze Stevem tuż obok mnie. To jest jeszcze bardziej komfortowe niż sobie wyobrażałem, a ja wyciągnę i wzdycham jak tulić do jej miękkości. Jason pojawia się pomiędzy nami i pieści nasze tyłki jak on rozlicza się między nami. Łapie kilka poduszek i robi miejsce dla siebie, dodając kolejną poduszkę na każdej stronie dla swoich gości. Jestem pierwszy tulić się do niego i położyła głowę na jego piersi; Steve naśladuje mnie. Jason ciągnie nas zarówno blisko i całuje czubku głowy, mnie jako pierwszy.
1
Czuję się bardzo zadowolony w tej chwili i moje ręce zaczynają wędrować w górę iw dół tułowia Jasona. Czuję każdy mięsień i kość jak śledzić resztę ciała. I znaleźć sutek i naciśnij moje usta przeciwko niemu. Mój język znajdzie końcówkę i przesuwaj ją delikatnie. Bez większego zastanowienia, zaczynam krążyć otoczki brodawki i jego coraz trudniej w ustach. Delikatnie ssanie i wylać sutek sex telefon, mój naturalny instynkt jest grać z jego kogut. Cieszę się znaleźć już engorged i udar luźno pracy, a ja jego chwyt. Jason słyszę jęk i patrzę na drugą zobaczyć Steve uczepił innych jego sutek. On trzyma kulki Jason w ręku i masuje delikatnie. To niesamowite, jak w synchronizacji jesteśmy zadowalając Jason nie wypowiadając ani jednego słowa. Steve opuszcza sutek i idzie do pocałunku Jason. Dwa z nich są w pełni zaangażowani i nie czuję się w najmniejszym stopniu pominięte. Robię mój ruch w dół na kurek Jasona i pocałować czubek. Precum sączy się na moim języku i delektować jej smakiem. Chociaż jasne jest znacznie silniejszy smak nasienia niż wcześniej … i na pewno nie jestem rozczarowany. Jego kogut wydaje się większa niż wcześniej i jestem chętny, aby to w pełni dokręcone. Łapię kurek Jasona w pięści i ścisnąć, dzięki czemu głowa ciężko i fioletowy. I drażnić głowę, całując ją i tonguing dziurę. I slather go z moją śliną i przesunąć go w ustach, wciąż fisted. Położę drugą dłoń płasko na jego kości łonowej i dociśnij, dając mu coś do naporu przeciw. Jego biodra zaczynają się poruszać, kiedy wpada w rytm pompowania. Robię miłość jego kurek z całą pasją i czułością długiej perspektywie kochanka. Czuję Steve całuje głowę i poddać się niech przejmie. On wsuwa penisa Jasona w jego ustach nie tracąc.

Do tej pory, Jason szuka większej uwagi i przebiega palcami po moich włosach. Całuję moją drogę aż brzuch i klatkę piersiową i szyję. Oddycham do ucha, a on dostaje chłód. Uwielbiam to robić z człowiekiem. Jak mam stymulowanie górną połowę naszego kochanka, Steve i ruszył na końcu łóżka, pozostawiając kutasem Jasona trzymać prosto. On zanurza rękę do szuflady i wyciąga jakieś lube. Szybkie wycisnąć na dłoń i znika za nim. Innym wytryski w ręku i on smary się gorący pręt miał wcześniej opuszczony. Głaszcząc go dokładnie od czubka do bazy, on rozprowadzić lube. Steve kapała jeszcze kilka kropel na głowie i okrakiem talii Jasona. Usiadł prosto na czubku głowy i opadł na niego szybko. Steve wypuściła pleasured dźwięk i przełknął resztę kurek Jasona w dupie. Jason reakcji z pomrukiem zadowolenia, a jego biodra zdawały się poruszać z własnej woli. Bareback jest zawsze gorące, ale ryzyko boję się śmierci. Mogę sobie tylko wyobrazić, że te dwa wykonane seks oferty świadomą decyzję, aby zaufać sobie nawzajem w ten sposób. Usiadłam na piętach i patrzył, jak pieprzyć surowe; pieszczenie się do pełnej erekcji. Były gorące razem i ja szczególnie zadowoleni, kiedy zaczął całować. Twarzą w twarz, zastanawiałam się, czy Steve naprawdę patrząc mu w oczy, podczas gdy przejebane. „Kochanie, czujesz się tak dobrze we mnie.” Steve szepnął. Ok … Teraz czuję się trochę zazdrosny. I dostać się do uprawiania miłości do drugiego człowieka, a wiedząc, że się nią cieszyć. W wolnych rytmicznych pchnięć, wydają się jak dobrze naoliwiona maszyna. Oni pasują do siebie tak doskonale, że niemal trudno dostrzec, gdzie rozdziela się. Po raz pierwszy czułem się trochę w lewo na zewnątrz, ale byłem bardzo pobudzony przez ich oglądanie.