Po kilku chwilach gry z jej clit i drażni resztę jej cunt z moim językiem

Po kilku chwilach gry z jej clit i drażni resztę jej cunt z moim językiem, powoli zaczął lizać jej clit do niej przed wejściem lizanie virgin. Kołysała biodrami w kierunku twarzy i kładę moją prawą rękę pod jej lewa, podparte na jej nogi i tyłek. Trzymałem stały nacisk na jej tyłek, pomagając jej szlifować jej cipki w ustach. Zamknęłam usta wokół jej clit, nadając mu trochę gryzą zębami i zaczął ssać.
naked-1241633_1280
cipki mojej córki smakowało fantastycznie, lepiej niż Riley. Być może był to dlatego, że moja córka, ale byłem zadowolony. I nadal sporządzający z jej cipki, że nie było nawet zapominając nikogo w pokoju z nami. Słyszałem jej stłumione jęki uciekających nóg Riley. Riley, z kolei głośno jęknęła poinformowanie mnie, że moja córka została jej podobać.

Dostałem tak zagubiony w moja córka seks anonse jedzenia, że instynktownie wyciągnął ją na mojej twarzy. Byłem teraz na plecach, moja córka była na mojej twarzy pieska stylu z ustami mocno obsadzone w cipki Riley. Wyciągnąłem biodrami w dół i zaczął wściekle lizać, ssać, całować i skubać na każdą część cunt córki. Mój kogut był hard rock, tenting oczywiście w moich spodenkach.

„Och Bethany, to czuje się tak cholernie dobre! Proszę nie zatrzyma.” Riley zawołał.

Bethany podniosła głowę tylko na sekundę, pozwalając jej cipki ponieść dół jeszcze trudniej na mojej twarzy.

„Och, tato, jesteś taki dobry teeeacher!” Jęknęła przed powrotem na dół na swojego przyjaciela.

Miałem swoje ręce na tyłku Bethany lekko gry z jej dupek jak ja w dalszym ciągu stara się zabrać córkę do jej pierwszego punktu kulminacyjnego. Jej biodra zaczęły się złotówki, jak uczyła się jeździć moją twarz. Położyłem głowę nieruchomo, po prostu pracuje mój język i usta jak zaczęła się kołysać na mojej twarzy coraz szybciej.

„OK Riley, chcę, żebyś do smaku seks anonse (www.sexzokolicy.net.pl) mojego tatusia pyszne kurek. Czy jesteś gotowy?” Zapytany o swoją przyjaciółką Bethany, który wciąż gra z pussies Zarówno.
„Tak. Jestem!” Riley odpowiedział ochoczo.

Odwróciłem moje biodra, wskazując mój kogut, mokre usta córki, przy Riley.

„Chcę, aby zrobić to samo, co miałem zrobić, Bethany.”
„Tak pan D.”

Riley wziął ją z własnych rąk i cipy mojej córki i położył jedną rękę na moim wale. Bez instrukcji, ręce Zastąpiony Bethany Riley gdzie przed chwilą. Niski jęk uciekł usta Riley, jak moja córka rozchyliła wargi cipki i zaczął masować jej łechtaczkę. Powoli gładzić mojego fiuta i jęki, Riley otworzyła usta i karmione mój sztywny pręt w. Spojrzała na mnie, z mojego fiuta w ustach, a jej orzechowe oczy pełne pożądania i namiętności, jak czule szczotkowane niektóre jej jet czarne włosy z twarzy przed najmu moja ręka Przyjdź do odpoczynku na tył głowy ,

Riley rozpoczął kiwając głową i pracy jej język, tak jak widziała Bethany robić. Była gładzić mojego fiuta z jej prawej ręce i bawić się z moimi kulkami z jej lewej strony. I kołysała biodrami w przód fuck jej twarzy niektórych, ale delikatnie. Ona robi fantastyczną robotę, ssanie sex darmo i głaszcząc w odpowiednim tempie. Używała jej język fachowo dobrze.

Odsunęła głowę do tyłu, pozwalając my cock ucieczki. Wyciągnęła ją i lizał i ssać wszystko wokół niego, z podstawy mojego wału do mojego szefa, tak jak polecił do Betanii. Potem lizały i ssać na moich piłek jak ona głaszcze mnie.

„Jak mi idzie pan D.?”
„Robisz fantastyczne Riley! Chcesz mnie do głębokiego gardła jakbym Bethany zrobić?”
„Proszę …” była Praktycznie żebractwa.
„OK, szeroko otwarte i dać mu szansę.”

Zrobiła, co widziała moja córka zrobić, położyła ręce na tyłku i przyciągnął jej twarz do niego. Jej szczęka nie był tak zrelaksowany jak Bethany był, więc nie poszła tak głęboko, jak początkowo moją córkę, więc położył obie ręce na tył głowy i pchnął mojego penisa tak daleko, jak tylko mogłem. Czułem jej ciepłe wilgotne wargi naciskać moje łono, który wysłał przypływ namiętności przeze mnie. Wyciągnąłem ją jeszcze głębiej, kiedy utopił się w ustach iw dół jej gardła. Ona zakneblowany. Próbowała walczyć sex darmo (www.sexwokolicy-24.waw.pl) ale ona zakneblowany. I pozwolił jej wyciągnąć jej oddechu złapać, ale zanim ja wiedziałem to była głębokie gardło i odruch wymiotny na mnie ponownie. Wreszcie Z niektórymi ślinić kapiącą z brodą i ze łzami na policzkach tworząc odsunęła.