Tak słodki, jeden, i tak zdenerwowana

Wtorek był Rick. Tak słodki, jeden, i tak zdenerwowana! Jego pierwszy raz w historii, powiedział, w miejscu masażu. Nie był nawet trudno na półmetku ze względu na jego nerwy. Był nawet drżenie trochę. Po I niech ssać moje cycki, wydawał się uspokoić. Strzelił jego obciążenia, chwycił ubranie i pozostanie bez chowając w jego koszuli lub cokolwiek! Może byłem zbyt duże? Może byłem zbyt do przodu? Może jest tak społecznie niewygodne i jest to najlepszy on może zrobić?
asian-1238553_1280
Środa Chris przyszedł znowu miał texted że chciał się ‚co zechcę „pakiet. Ja i mój głupi usta. I wprowadził nową drobiazg do mojej rutyny, picia! Mam kilka butelek lotnicze Fireball, Jack Daniels i Patrona. Również w kasie piwa Stella i pewnym La Crema chardonnay. Mark pomógł mi wybrać te obecnie. Wspomniana większość facetów może zrobić z tych wyborów.

Otworzyłem drzwi dla Chrisa, ale nie mógł mnie zobaczyć, jak byłem ukryty za drzwiami. Odsunął się i zamknął je, odsłaniając się być zupełnie nago! I objęła go i pocałowała go w policzek, a potem prowadził go za rękę do kuchni, gdzie pokazałem mu mój drink kolekcji. Zadowolony, wybrał Fireball strzał i mógł również mieć na piwo? Strzeliłem kulę ognia z nim, a on otworzył białe wino i nalał mi trochę. Pił piwo pod prysznicem, który nigdy nie słyszał, ale powiedział, że jest to swego rodzaju rzeczy.

Strzał i wino złagodniał mi trochę, ale byłem jeszcze w pełni funkcjonalny. Nie jestem lekki dowolnymi środkami! Mogę być biedny, ale wiem, jak do picia. Miło było być złagodniał, że mała suka w tylnym rogu mojej głowie powtarzał mi: „Będziesz być kurwa, będziesz być kurwa!” Ona to robi się w dziecięcym śpiewnym głosem, który był naprawdę denerwujące.

Chyba miała rację, choć. Chciałem być kurwa. Miałem zamiar pieprzyć tego faceta, a on mnie będzie zapłacić. Nie, czekaj, niech mi sprawdzić kosz … Tak, on już zapłacił mi! 300 $. Może to za mało? Cokolwiek, musiałem uzyskać określone tak źle, jak to zrobił, myślę.

Poznałem go, gdy wyszedł z prysznicem. I wziął od niego ręcznik i wykończone suszenie go. I zwrócił szczególną uwagę na jego dolnej części ciała, klepiąc go i otarcia na całym ciele. Jak eyeballed jego kogut i bale, pomyślałem sobie, że wygląda dość czyste, nic widzialnego.

Rzuciłem ręcznik na bok i wziął jego kogut w mojej prawej ręce. Nie wiem, czy to było Viagra albo był po prostu szczęśliwy, aby mnie zobaczyć, ale był już w pełni trudne! Pochylając się w zamknięciu, Wsadziłem mój język i polizał głową penisa.

„Mniam” I jęknął jak Zamknęłam usta wokół jego kogut. Chwycił ościeżnicę, aby ustabilizować się.

„Jezu Pieprzony Chrystusa na krzyżu!” udało mu się powiedzieć.

I pogłaskał go z mojej strony trochę, i przyniósł więcej jego kogut w ustach. Slathering go z mojego języka, mam mu wszystko poważnie mokre. I odsunęła od niego, trochę pajęczyna śliny wisiała między nami na chwilę. Spojrzałam mu w oczy.

„Nie pójdziesz i napisać o tym na tej stronie erotycznego opinię!” Ostrzegałem go.

„O kurwa, nie! Obiecuję.” Pokręcił głową z głęboką szczerością.

„Dobrze kochanie,” odpowiedziałem. Wtedy zapytałem go: „Więc nie chcesz może pominąć masażu i dobrze się zabawić?”

Skinął ochoczo jak doprowadziły go do mojego łóżka.

Kiedy położył się na pościeli, chciał mnie pocałować, i pocałuj mnie zrobił! Przez jakieś dziesięć minut! Przetarg, delikatne, twarde, miękkie, z językiem, nie, po prostu lubił całować mi cały pieprzony los! Podobało mi się też to, jak gorąco wokół na łóżku, nogi otwarty kilka razy. poczułem moje podniecenie.