Cóż można jeść mi się i pieprz mnie!

„Czy, hm,” wyjąkał. „Czy mogę coś dla ciebie zrobić?”

I żartobliwie odpowiedział „Cóż można jeść mi się i pieprz mnie!” I zanim mogłem naprawdę śmiać był już przesuwa się w dół i rozprzestrzeniania nogi.

Tak dobre, jak Chris był w całowaniu, był nawet lepiej lizanie cipki. Delikatne i łagodne w pierwszym, ale przyspieszył i lizał i ssać moje usta bardzo entuzjastycznie.
lingerie-99761_1280
„Twoja żona musi kochać to!”

Przerwał na chwilę i spojrzał na mnie, jego twarz połyskujące w świetle świec. „Nie, nie tak dużo. To sprawia, że jej nerwowy, mówi.” Wrócił do jedzenia mojej cipki.

Głupia kobieta, żona, pomyślałem. Chris przedarł się kilka palców łatwo yesssss! Byłem tak cholernie mokre nie mogłem w to uwierzyć! I wygiął się jak on przesunął językiem wokół mojej pulsującej łechtaczki, a palce badał moje głębiej i głębiej. Proszę, proszę, bardziej do przodu, prawie … TAK! To jest to miejsce.

„Tak kochanie, tak kochanie! Właśnie tam, dalej erotyczne rozmowa robić to … Idę do cum, uh huh, tak dziecko! OOOOO!”

Przebywał na mojej łechtaczki przez mój orgazm, miałem do pchania go wyłączyć, ponieważ mam zbyt intensywne i boli trochę. Wepchnął resztę palców wewnątrz mnie. My pussy zaciśnięte na palcach samą w sobie. Czułem pełne i wspaniałe.

„Czy ty, ahh, nie dojdziesz?”

„Jezus Chrystus tak kochanie! Dziękuję!” I dał mu wymyślić i spotkaliśmy się w pięknej buzi. My pussy soku ściekała mu po brodzie na kopalni. Kurwa słodkie.

Opuścił swoje ciało na kopalni, a jego kogut po prostu zakochałem się w prawo, gdzie miało to. Nawet nie próbuje, był o dwa cale wewnątrz mnie. Uśmiechnął się do mnie i popchnął go do oporu.

Oboje wypuścił „Ahhhhh” jak on wypełniony mnie. Potem chwycił policzki tyłek i pociągnął go mocno.

„Chodź,” wyszeptałem. „Pieprz mnie jak masz na myśli to! więcej http://www.ero-rozmowa.pl.
I zrobił. On pieprzył mnie mocno, on pieprzył mnie głęboko, on pieprzył mnie szybko, czułem się tak kompletne. On pistoned i ze mnie tak cholernie trudne, ja nie wiem, co myśleć i robić. Pozostało tylko zwierzęcy instynkt. Chyba warknął lub mewled na niego, on po prostu spadł na mnie i przechowywane cholernie mnie i ścisnął moje cycki.

„Och!” I jęknął jak on szczypał moje brodawki tak mocno. Ustąpił, tylko nieznacznie, po czym wrócił do wyciskania całe moje cycki tak mocno, jak tylko mógł. Ten chłopiec lubi duże cycki, przypomniałem sobie myśleć.

Mimo to cholernie mnie, podniósł się na łokciach erotyczne rozmowa i pochylił głowę, by mógł ssać moje cycki. Trzymałem za niego, a on je łapczywie ssać.

„Muszę cum!” pisnął na zewnątrz. Spojrzał niepewny, jakby nie wiedział, czy to było w porządku, czy co.

„Cum we mnie dziecko, jest w porządku” i było w porządku. Jestem na pigułka, dzięki namową Marka.

„O fu-u-u-u-c-k-k-k!” Chris jęknął, gdy pompowane pełne jego gorącej spermy. Czułam gorących strumieni jego spermy fotografowania wewnątrz mnie. Jego kogut drżał i zgięte dla mnie.

To był jeden z tych surrealistycznych momentów. I nie została właściwie określone w miesiącach, a teraz ten facet płaci dobre pieniądze, żeby mnie przelecieć! Właśnie odbyła mu mocniej, gdy opróżnione to wszystko we mnie.

Po paru minutach wrócił do ziemi i tchnął jak normalny człowiek. „Dziękuję, bardzo dziękuję!” Wyglądał, jakby był bliski łez. „To było tak dawno, dobrze, ponieważ to było dobre …”

Po prostu pozwól, aby powiesić. Wiem, jak się czuje!

„Jestem tu dla ciebie dziecko”, powiedziałem. „Kiedykolwiek dyskretne laski będziesz mnie potrzebował, po prostu zadzwoń do mnie.” Pocałowałam go głęboko. „Potrzebowałem tego też!”

Całowaliśmy się trochę więcej. Jego kogut był jeszcze we mnie, pomyślałem częściowo przebicia.

„Będę twoim kurwa kolego”, szepnąłem do niego. „Będę twoim cum dziwka. Będę twoim kurwa. Lubisz to? Ty jak posiadanie własnego osobistego cum kurwa? Tak kochanie, jesteś twardy znowu czuję to, pieprzyć mi trochę więcej dziecko, Tak, tak … kurwa cum dziwka … możesz cum w moim cunt … uh huh … cum w mój tyłek … cum w ustach … wszystkie moje dziury są dla Państwa dziecka dyskretne laski. .. pieprz mnie wszędzie dziecko … pieprz mnie … muszę to … muszę cum kurwa … kurwa swoim dzieckiem … kurwa kurwa twardym Twojego dziecka … robisz mi cum dziecko. .. jestem cumming na koguta dzieckiem … ”

I zrobiłem. Moja cipka śmierć chwyciła jego kogut i pokręcił z pasją i radością, jak mój orgazm spasmed przez moje całe ciało. Myślę, że moje brudne mówiący zrobił. Mam na myśli wszystko to, too. Gdzie on swój szczyt w tym czasie także. Jego kogut ledwo pozostać we mnie z całą dodatkową cum tam!

Ostatecznie, spojrzałem na zegar. Jedna godzina i dziesięć. Nieważne, że nie ma nikogo innego sędziego. Chris niechętnie wstał ze mnie.

Mówił bardzo podniecony. „Jezu! To było niesamowite! The best ever! Jesteś, jesteś, to było tak, o mój Boże, że jesteś najlepszy!”

Cum w zasadzie wypływająca z mojego cunt, więc zaproponował nam prysznicem. Chris opuścił z głupim uśmiechem na twarzy i puszki z colą w ręku, moja próba wytrzeźwienia go, zanim poszedł do domu małego żony zobacz tu http://www.dyskretnelaski.pl.