Moi rodzice są rozwiedzeni od sześciu lat

Moi rodzice są rozwiedzeni od sześciu lat. Gdy to się stało, poszłam do pozostania z mojego wujostwa, dopóki rzeczy były w zasadzie skończona. Tak, myślę, że moja ciotka robi to samo z synem siostry, wysyłać go do ciotki na miesiąc lub tak latem.

Kristen:
Moja siostra została problemy małżeńskie od jakiegoś czasu, więc nie jestem zaskoczony, że to się skończy. Zabieramy w moim siostrzeńcem na chwilę, on jest tylko siedemnaście lat i będzie starszy jesienią. Adam jest miłym dzieckiem, sprawia dobre stopnie, gra w tenisa i jest bardziej jak moja siostra, niż jak jego ojciec. To dobra rzecz w mojej opinii.
women-418452_1280
Mamy zapasowy sypialni, więc Amy nie będzie zbyt niedogodności, podczas gdy on jest tutaj. Ma piętnaście lat i wygląda jak moja siostra i ja, tylko nieco mniejsze i młodszej wersji. Moja siostra jest starsza i jest bardzo ładna, choć trochę nadwagi. Jestem dwa lata młodsza w wieku trzydziestu sześciu lat i wciąż wiele spojrzeń, gdy idę ulicą. Amy mówi mi wszystkie jej przyjaciele odnoszą się do mnie jako Dojrzałe I tak, wiem, co to znaczy. I tak, chciałabym F.

Próbowałem podnieść Amy zrozumieć realia miłości i seksu i zadbali rozumie szczegóły, nie tylko podstawy. To szczegóły, które naprawdę TRIP cię, jeśli ich nie znam. I chcę, żeby cieszyć się pięknym ciałem, że ma.

Ona jest jeszcze dziewicą i że jest w porządku. Naprawdę chcę, żeby poczekać, aż ona jest w stanie uprawiać seks z miłym facetem, który jest godny zaufania i chce sprawiać przyjemność, a nie tylko brać je. Nie ma zbyt wielu z nich wokół. Tak, ona jest szczęśliwa czekać do teraz.

Adam:
To naprawdę porażka, że ludzie są podzielenie ale nie jestem zaskoczony. Tata został bawić przez długi czas i nawet nie próbują dużo to zatuszować. Nie winię mamo za telefon przerywa.

Tak, ten facet (ME) zostanie wysłany do ciotki Kristen i mój kuzyn miejscu Amy za miesiąc lub dwa. Nie przeszkadza mi, naprawdę, ponieważ będąc w domu, podczas gdy rodzice w końcu to wszystko jest czasem przygnębiające i ja naprawdę lubię się wokół mojej ciotki. Gdybyś była facetem, byś też. Ona jest młodsza od mojej mamy i wygląda jak model. Ładny rysunek i piękne nogi. Nie duże cycki, tylko w prawo. Ona może być moja ciotka, ale pojawia się ciężko, kiedy jestem przy niej więcej www.fakbuk.pl.

Jej córka, Amy, jest słodkie, była dwanaście lub trzynaście ostatni raz ją widziałem, trochę wersja cioci.

Wiem, że będzie to trochę samotny, gdy jestem tam. Moja dziewczyna zerwała ze mną kilka tygodni temu i to nie pomoże rzeczy. Chyba brakuje jej ciało więcej niż za nią tęsknię. Mieliśmy wspaniały seks, ale kiedy patrzę wstecz, myślę, że nie mamy nic innego. Ale chłopak, seks był dobry. To naprawdę tęsknię.

A teraz idę, gdzie nie mam żadnych przyjaciół szkolnych lub potencjalnych przyjaciół girl, ale przynajmniej mam dość ciotkę na około.

Czytaj dalej: www.dojrzalekobiety.com.pl