I spadł do samochodu i następnie Paula i usiadł mi na kolanach

I spadł do samochodu i następnie Paula i usiadł mi na kolanach. Poruszyła jej tyłek mnie drażnić. Dwie inne pary piętrzyły się na tylnym siedzeniu. Ja objąłem Paula trzymając goły brzuch. Jak zaczęliśmy w dół, w ciemność, wzięła w swoje ręce i umieścić je na piersi. Przez dwadzieścia minut do domu Pam, I dokuczał jej piersi.

Dotarliśmy Pam, podziękował jej i pojechał z powrotem do motelu. W motelu stanęliśmy przed samochodem Pauli i pocałował. Powiedziała: „Jest późno, a ja nie powiem Gran byłbym późno więc ona będzie martwił Muszę iść jutro jest wyjątkowy dzień babci;.. Możemy oczyścić dom, jeżdżę, żeby się jej włosy zrobione, a następnie idziemy zakupy żywności na tydzień. Byłbym tu czwartej. jest to, że wszystko w porządku z tobą? ”
woman-358765_1280
„Oczywiście”, odpowiedziałem.

Potem spojrzał na mnie poważnie toczenia. Zapytała: „Czy wiesz, co największa sprzeczność w świecie?”

Byłem zmieszany. „Nie.”

Popatrzyła na mnie i odpowiedział: „Jak o dziewicy na pigułki?”

I odpowiedział cicho. „Jestem dziewicą też. Kiedy …?”

„Kiedy wiedziałem, że przyjdziesz … tak na wszelki wypadek … Myślałam, że to może być mądrą rzeczą do zrobienia. Ja nie wiem, co by się stało, ale jesteś moim najlepszym przyjacielem i …”

Zatrzymałam ją rozmowy z długim pocałunkiem. Wciągnęła mnie do niej i wiedziałem czuła moją erekcję. W końcu odsunął się ode mnie i jęknęła: „Nie chcę cię opuścić.”

I powiedział: „Idź do domu i dbać o Gran. Będę czekać na ciebie jutro.”

Tego lata, siostra moja mama opuściła męża osiemnastu lat, a ich syn, mój kuzyn Adam przyszedł do pobytu z moją mamą a ja niewiele ponad miesiąc. To naprawdę gdzie zaczyna to wszystko.

Moja mama i ja jesteśmy bardzo blisko i mówimy o wszelkiego rodzaju rzeczy. Ona jest świetna, bo jest gotów rozmawiać ze mną o seksie i chłopców i to wszystko. Mówi, że to lepsze niż uczenie się to źle z innymi dziećmi. Ona ma chyba rację.

Tak, rozmawialiśmy o seksie w sposób bardziej szczegółowy niż wiele matek i córek. Mówiliśmy o kontroli urodzeń, seks oralny, choroby przenoszone drogą płciową, Masturbacja, Handjobs, you name it. A moja mama nie koloryzować szczegóły. Kiedy skończyłem dwanaście lat, dała mi pierwszy wibrator i lekcje na mojej łechtaczki i G-spot. Dostałam nowy wibrator na każde urodziny od.

Teraz mam tego samego rodzaju, że ma co jest zakrzywiona, aby osiągnąć punkt G i ma stymulator clit. I czasami usłyszeć ją i wiem, że ona może czasami słyszy mnie, gdy mam lepszy niż średnia orgazmu (czy istnieje coś takiego jak przeciętny orgazmu?) dalej www.sex.net.pl.

Mam też wkładkę wibrator przewodu do akumulatora. Nazywa się to „jajko”, myślę. Ona nie pozwoli mi go nosić do szkoły, chociaż nosi Chodzę do gabinetu czasem. Ona również sprawia mi ją wyłączyć, gdy oglądamy telewizję. Zbyt głośno mówi. Hmm.

Obserwowaliśmy internetowego porno razem, zwłaszcza tych, które Chciała nauczyć się od, na przykład, jak dać facetowi loda lub ręczna robota. Dużo filmy pokazujące pozycje seksualne, seks solo, różne kształty i rozmiary penisów.

Gdy chciała mi pokazać, co miękki penis wyglądał więc mogłem porównać go z jednym wyprostowanym, spojrzała w całym Internecie, nawet Googled: „miękkiego penisa ‚z odrobiną szczęścia. Wreszcie znalazła kilka „mięczaków” Na miejscu nudystów. Mamy śmiał się z tego powodu. Zgodnie z internetem, można by pomyśleć, że każdy penis na ziemi jest twardy jak skała. Ha. Mówi, że chce je wszyscy.

Tak, tak, wiem, że dużo bardziej niż większość dziewczyn, ale ja jej nie zrobił. Byłem czuł się jednak rację facet nie był tam w odpowiednim czasie. Moja mama jest duży na posiadanie odpowiedniego faceta. Jej pierwsze kilka zostało źle chłopaki więc ona upewniając się nie powtarzać swoje błędy. Zgadzam się z tym.

Czytaj na stronie: www.znudzone.pl