Fuck jesteś wielkim Wuj Will, muszę zobaczyć go w ciele

„Fuck jesteś wielkim Wuj Will, muszę zobaczyć go w ciele” wyszeptałem połowów z jego pulsowanie penisa.

Jego kogut i bale były ogolone gładki, a jego skóra była tak miękkie, to było niesamowite poczuć, coś, że nie nigdy nie czułem.
„Twoja skóra jest tak gładka i miękka, nie golić?”
„Tak zrobię, to coś jak Nat i ja razem”, powiedział cicho. „Lubię czuć, więc kontynuowałem, lubisz to?”
underwear-689861_1280
Podobnie jak to, moja reakcja była powoli jack go, a potem pocałował na czubku pulsujący kogut. Było gorąco i gładkie i podobnie jak piękny słodki, więc wpadliśmy na szczyt w ustach. Nie dałem mój chłopak Nick blowjobs, ponieważ nigdy nie zwrócił mi, ale ten piękny kogut w moje ręce potrzebne ssanie tak zrobiłem.
Muszę wykonali kawał dobrej roboty, bo wujek ostrzegł mnie, że idzie do cum i chwile później wybuchł w ustach, a ja połknął wszystko. Co za wspaniały smak. I przytuliła się do niego w jego ramionach, a czułem się tak bezpieczne i kochane. Rozmawialiśmy trochę przed wróciłem do mojego pokoju, mój organizm był tak naładowany Złapałam wibrator i wbił go w cipie, orgasming niemal natychmiast. Wymieniłem go dwoma palcami i odpłynął spać marząc o kurwa go tak szybko, jak tylko mogłem.

I nie pieprzyć go po nocy, po wszyscy mieliśmy świetny wieczór. Wróciliśmy do domu i ssał moje sutki i mojego clit aż myślałem, że zemdleję. Moi orgazmy były tak intensywne, coś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyłem, i oczywiście mamy przejebane. Jego kogut był tak duży, że pchnął do mojej szyjki macicy, powodując niemal ciągłego orgazmu. Było tak namiętny i intensywny i bardzo mi się podobało, wiedział jak mnie leczyć i ponad zaspokoić swoje potrzeby seksualne. Kiedy wrócił do domu, znów poszedłem spać palcami zakopanych w moim gorącym pudełku.

Od tego czasu pamiętnego, mamy przejebane i ssać niemal zawsze, gdy to możliwe. Kocham go i uwielbiam być z nim, choć wiem, że nie możemy być w stałym związku. Jest to jak wspaniałą sprawą, która nie rani nikogo innego. To zmieniło nasz związek na wieki; Nie możemy wrócić do bycia po prostu wujek i siostrzenica.

I nawet pieprzył go w domu, kiedy wszyscy byli na zewnątrz. To był dzień wujek wrócił do swojego domu, a potem spędziła z nim noc po imprezie, którą trzymał. I rzeczywiście spała z nim w łóżku i obudziłem się obok niego rano, czułem się tak wyjątkowo i kochane.