Naprawdę? To nie źli ludzie?

„NO OH GOD Wrócili! Musimy iść GRAMPIE! „Karen krzyknęła, gdy zmaga

„Ciii Karen nie są do tyłu. Kto jedzie idą ulicą.” Mówię, kiedy przestaje patrzeć na mnie

„Naprawdę? To nie źli ludzie? „Pyta dostać nr

„Tak, ponieważ rowery są w odległości teraz ….. słuchać. Dlatego te, które ranią nasze rodziny jeździliśmy rowery?” Mówię prosząc jednocześnie Karen słucha

„Tak, słyszałem odgłosy rower przed krzykiem.” Mówi natomiast zwracam zobaczyć Vivian patrzą na mnie martwi

„Karen Horney porozmawiajmy o tym później. Wszyscy potrzebujemy trochę przespać.” Mówię dostać zielone światło
girl-1258739_1280
Wstaję upewniając się, że dom jest zamknięty przed powrotem do salonu, aby zobaczyć Vivian dostał kilka poduszek dla nas. Kopnąłem moje buty off, a następnie zdjąć pistolet kaburę umieścić ją na stoliku tuż na wszelki wypadek. Położyłem się obok Karen, gdy Vivian leży na drugiej stronie. Karen wygląda między nami przed tuląc do mnie.

„Kocham Cię grampie Nick. Tak mi przykro zrobiłem, że mnie nienawidzisz.” Mówi, szokując mnie

„Ja też cię kocham Karen, a ja cię nie nienawidzę. I był w złym stanie umysłu. Po prostu chciałbym móc powiedzieć, że naszą rodzinę.” Mówię czując dłoń na mojej piersi

„Cieszę się, że tu jesteś grampie bo tylko ci, Batty, a Grammie Vivian.” Ona mówi ze łzami

„Tak to zrobić księżniczkę i zawsze będzie.” Vivian mówi umieszczenie pocałunek na głowie Karen zza tego aniołka

Vivian i tulić się do Karen, tak, że ona wie, że jest naprawdę bezpieczne po kilku dniach bycia w piekle. Słyszę Karen zacząć oddychać cicho wiedząc, że zasypiał. Nie wiedziałem, czy mogę naprawdę spać po spacery widząc moją rodzinę zmarłych następnie znalezienie Karen żyje. Sięgnąłem umieszczając rękę na pasie Vivian tylko jako przyjaciela, tak Karen czuła była umiłował. Próbowałam zamknąć oczy uczucie po raz pierwszy od wielu lat zagrożone. zostawiłem moją rodzinę na złych warunkach tylko zobaczyć je ponownie bez ich mówiąc byłem bardzo przykro na wieki ich kaleczenia. Leżałem tam z tylu myśli w mojej głowie wiedzieć nadchodzących dniach nie będzie łatwe.

W tym tygodniu Karen i ja odwiedziliśmy Eric, który był prawnikiem Heath. Wypełnił mnie w ogóle, że Heath i rodzina chciała. Wydaje się, że Mike, Nate i Ricky pozostawił swoje rzeczy do ich żony i jeśli umarł, aby ich dzieci. Ellie, Kiko i Verna była taka sama, ale ich mężowie i wtedy dzieci. Adam Michelle, Jack Seirra i Mande zostawili wszystko Heath. Chris i Selena zrobiła tak dobrze, ale także dał opiekę Little Heath do Heath. Travis i Kaye w lewo wszystko do Michelle. wydaje się, moja mama i macochy opuścił wszystko, co posiadali, aby Heath i jego żony od Jasmine była z Heath i Kaye mieszkał tam tak czy inaczej. Mama miała podzielić co ona własnością pomiędzy rodzeństwem i mnie, ale chciałbym oddać wszystko, aby im powiedzieć, że mi przykro. Moje siostry i brat-teściami pozostawił wszystko dla Heath ich grandbabies i Uśmiechnąłem się tylko od Karen byłby ustawiony do końca życia. wyjaśnił najlepszym mógł Karen mówiąc jej, że wszystko jest w niej teraz. to jej rodzina dał wszystko, co był ich „do niej. płakała tak trzymając dwie Barbie w ramionach. powiedziała Eric że ona raczej jej rodzinę z powrotem. Eric i miałem łzy widząc to mała dziewczynka, która była w głębokim bólu. miał mi podpisać jakieś papiery tokarskich opieki nad Karen do mnie. byłem jak Karen chcących tylko naszą rodzinę z powrotem.