Stało się to w okresie letnim

Stało się to w okresie letnim. Byłem z moja babcia zostały przewiezione do kraju. Babcia lub cały dzień przed telewizorem i gotowania, i spędzać czas w letniej kuchni do gotowania różnych potraw, lub w ogrodzie w ogrodzie lub roślinnego opieką sadzonek. W tym dniu, nazwała swojego przyjaciela do odwiedzenia, ale nie miałem ochoty. Przez to, ja zostałem w domu z kluczem – jeśli chcą lub muszą sex tel, mogę iść do sklepu lub udać się na spacer z przyjaciółmi. Od tego czasu sąsiad był wielkim świętem, wiedziałem już dokładnie – moja babcia przyjdzie rano, kogoś, kto, jak ona lubi chodzić. Nie wiedziałam, co ze sobą zrobić, a ten zdecydował się na spacer po wsi. Ponadto chciałem kawę, która nie była w banku.

I w końcu wyszedł z bramy i zamknął drzwi. Był już wieczór, ale miała na sobie jasnoszary T-shirt i krótkie spodenki z wysokim stanem, w którym podkreślono moje pośladki. Gdy szedłem do sklepu, firma spełnione znacie. Ci ze mną przywitał i zaproponował iść z nimi. „W porządku, przeżyć dzień bez kawy” – pomyślałem. Ciągle drogę do domu jednego z nich – Max. Był 17, 184, z pięknym ciałem sportowe, kości policzkowe, niebieskie oczy i czarne włosy. Lubiłem go, ale on powiedział mi – nie, ja po prostu sex tel nie chciał potem myśleć o facetów, mimo że bardzo chciał mieć. Chłopaki mówili o niej, ale nie pozwolił na bok – Byłem w seredke ich towarzystwie. Następnie słowo w słowo, i zaczęli mówić o dziewczynach. Sergei (187, sport, 16 lat, brązowe oczy i brązowe włosy) objął mnie w talii i trzymał ją mocno. Starałem się go wcisnąć, ale próba okazała się daremna. Wyciągnął do mnie jeszcze mocniej.

underwear-689861_1280

– Gray, Odejdź od dziewczyny. Dobrze, że nie chce. A więc wszystko Fingered, nawet jeśli nie dotknąć. – Wstałem o Nikita (19 lat, 184, brązowe oczy i blond włosy, nie pompowana w górę, ale piękne ciało).
– Ta Che jesteś? Wszystko jest w porządku sex kontakty. Jednak Dianka? – Uśmiechnął się do mnie i chciał pocałować, ale Nikita natychmiast wziął mnie:
– Chcesz mnie z powrotem? – Podał mi wybawiciela.
Zgodziłem się, ale najpierw wsunięty podobno trudne.
– Tak, można ważyć maksymalnie 43. Chodź.

Więc poszliśmy dalej. Jego mocny grzbiet, silne ręce, zapach, obojczyk …. I topi się jak lody pozostawionych na słońcu, ale to mnie i Nikitę powrotem. Gdy zbliżaliśmy się do domu Maxa, że zasnął na odwrocie Nikita. Wreszcie wszystko przyszedł do Maxim. Potem spali, sex kontakty a on nie budził mnie Nikita pierwszy wziął mnie na plecy, a następnie zabrał ręce. Usiedli na sofie, a ja byłem w ramionach swojego ratownika. Usiadła mu na kolanach i oparł policzek na jego ramieniu, spał. Sen usłyszałem „że dziewczyna się zaczęło?”, „Piękny kot”, „ile wlewa się do niej, zasnęła?” i tak dalej.

Jej dłonie zaczęły pracować moich ud, a uczucie zadowolenia kontynuowane przez moje ciało. Dopiero pracowała na szczytach moich ud, w pobliżu mojego krocza, że zdałem sobie sprawę, że trudno zdobyć w pewnym momencie, a teraz grzebie na szczycie moich bokserów. Gina prostu zignorował je, choć wiedziała, że nie może go przegapić.

Jak skończyła się z moimi udami, ona okrakiem moje nogi i zaczął pracować na moim brzuchu i po bokach. Środek mój żołądek wciąż ofert od pierwszego ciosu sex oferty Robbiego w piwnicy, ale palce Giny wydawało się działać magii. W ręce powoli pracował aż do piersi, zauważyłem, że jej ciało zsunął się też, dopóki ona siedziała tuż przy szczycie mojej pręta twarde jak skała, a pracowała ramionami. Jej całe ciało porusza się na mnie, i to tylko robił mi zajebiście, zamiast relaksu mnie.

„Co robisz?” Spytałem, czując, że przełącznik wewnątrz jej ruchu ponownie rozmawiałem. Jej biodra były obecnie przejście z własnym rytmem, przesuwane w górę iw dół moich częściowo pokryte penisa, jak jej ręce pracował mój kark. Czułem, że jej „napalony” przełącznik sex oferty był w pełni przechylony teraz.

„Making zapłatę”, szepnęła.

Napalony jak ja teraz było, byłem jeszcze bardziej ostrożny. „Acha … I mają skończyć jak ostatnim razem?”