Palce pogrzebali

Palce pogrzebali mnie w cipkę, wiercąc się na mokrej powierzchni tkaniny. I szarpnął do tyłu, jego głowa opadła się z powrotem, zacząłem gryźć wargi i zamyka oczy.

– Piękno .. – wyszeptała Sasha, chwaląc mnie za posłuszeństwo.

Odzyskiwanie się, znowu zaczął się zdjąć ręce z pod jej spódnicę, ale on po prostu przyspieszył i jeszcze mocniej naciskać moją cipkę, z której nie zachowały jęk, z głową odrzuconą do tyłu ponownie. Wkrótce znalazł pełne ręce roboty bezczelność. Chwycił oburącz moją klatkę piersiową i zaczął paw ją bezczelnie, ściskając je tak łapczywie, jak dziecko. I znów zaczęły się oprzeć i do mycia rąk, ale znowu, nie ma sensu.

asian-1238553_1280

– Nie, x .. tyle, proszę – szepnąłem nieśmiało.
– Bądź cicho, bądź grzeczną dziewczynką, Nastya, – szepnął mi do ucha.

Jego ręka znów wszedł pod moją spódnicę, jego palce zaczęły masować cipkę przez majtki, i nie mógł pomóc, ale jęk. Było tak miło poczuć ciepłe palce na jej najbardziej intymne miejsce, czułem się po raz pierwszy! Starałem się wymknąć się spod kontroli, ale siła była coraz mniej, a opór stały wyginając z przyjemnością.

– My Clever, mądry – szepnął, całując mnie w policzek. – Moja droga – powiedział, całując mnie w policzek.

Tymczasem samochód zamienił się w jakimś ciemnym miejscu samotnym i zatrzymał się. Otwarcie drzwi, chłopaki wyszli ze swoich miejsc i usiadł na tylnym siedzeniu z nami … Sasha. I stało się znacznie boi, ale podekscytowany, chłopaki z pysznym zapachem, były tak ciepłe i mocne.  Maxim, który był po mojej lewej stronie, stał się namiętnie całować mnie w szyję jedną ręką ściskając moją lewą pierś, coraz rękę pod bluzkę, która już wyskoczyła z spódnicy. Jakie więc były jego ciepłe dłonie! Mocny, męski ręce pieściły moje ciało, łapy moją klatkę piersiową, ciągnąc za ciepłą opuchnięte sutki wzbudzenia.