Gdy Masza i Ania

Gdy Masza i Ania miała stałe faceci Igoryan i Eliasza, jeszcze z nimi, jest następnie formowana, by tak rzec, podstawową strukturę 4×3: Julia, Masza, Anya, Lil’ka (minus jej chłopak wyjechał do innego miasta do Rodak) i, Igor i Ilyukha. Niestety nie zawsze jest to możliwe „wąskim gronie”, które zbierają się w żaden sposób powiedzieć niewtajemniczonych, ponieważ nie było wielu przyjaciół i jeśli jechaliśmy gdzieś, wtedy firma zyskuje przyzwoity. Zdarza się, że sobie tak, że wszystko poszło dobrze i dostaliśmy z przyjemnością szalonej orgii!

Gdy Julia 20, musieliśmy wyjechać za granicę. Od tego czasu był przez 5 lat, przychodzą na miesiąc (czasem więcej, czasem mniej) w Rosji. Ogólnie rzecz biorąc, mamy nadal dobrze komunikować się tylko z „firmy”. Oczywiście, prawie cały czas wolny spędziliśmy razem. Kluby, tusy, plaże, zakupy. Czasami mamy uzgodnione i spędzony wspólnie czas na Bali, a tu w Egipcie niedawno poleciał. W ogólnym przypadku, rozdzielenie tych służących))

lingerie-99761_1280

Moje bi-love zaczął jakiś czas temu … Moja żona (Marina) był zwolennikiem eksperymentów w seksie. Ożenił się z nią, jesteśmy trzy i pół roku. Gdy ją poznałem wiele lat temu, była świętoszek spokojny, a nawet „dziewczynka”, dziwne, ponieważ zmienił się na przestrzeni lat. Ale nie będzie daleko w przeszłości …

Raz, po burzliwej nocy, rozmawialiśmy, kiedy po raz pierwszy mówił o mnie jako dziewczynę. Potem powiedział „nie”, ale myśl zatopiony w duszy długo o tym myślałem i ostatecznie zdecydował się mówić. Jednak los postanowił inaczej …

Kilka tygodni po tym, przychodzi po pracy, miałem niespodziankę. Powiesił kurtkę, odwrócił się i czułem się jak mój powrót przystawki kajdanki, ja gorączkowo przeszedł co ja zrobiłem … BDSM zorganizowaliśmy czasem, jeśli jeden z nas jest winny … potem poszedł pocałować w usta.