Dzień był bardzo zwyczajne

Dzień był bardzo zwyczajne. Wczesna wiosna. Poszedłem do zatłoczonej windy i ktoś powiedział – „Jestem na trzecim” Nacisnąłem przycisk 3. Podnieść ma. Gdy drzwi się otworzyły, Oparłem się o ścianę, a przepływ ludzi z kabiny wyszedł na korytarz.
W zasadzie, rano – ja nie zwracać uwagę na to, co się dzieje, więc nawet nie patrzeć na twarz mężczyzny, by zostać ze mną w windzie. Ale jak tylko drzwi zamknięte – że nagle darmowe sex oferty przyszedł do mnie i wtulił twarz do metalowej ściany. Szybko hit „stop” i zaczął podnosić swój płaszcz.

Teraz poznałem go. Od dawna pan mój nie dała o sobie znać, zacząłem zapominać zapach jego skóry.
Wszystkie ciała przycisnął mnie do ściany, a ręce podniosła spódnicę i zaczęła obniżać jej majtki.

Przez długi czas nie widziałem cię, mała dziwko darmowe sex oferty! – Powiedział. Stój i nie będzie musiał wyrwać dupę. Przykucnął i obiema rękami otworzył moje pośladki. Och, co prawda wąski otwór, prawdopodobnie nikt nie ma cię w dupie? Odpowiedz mi na raz! – Powiedział chrapliwie i zaczął grzebie palcem w mój odbyt. Tak jest, sir. Nikt jednak nie jest zaangażowany w dupie. – Podniecenie kolana ustąpiła.

couple-731890_1280

Na jego rozkaz, I pochylił się i wystawił jej tyłek. On plyunyul moją dziurę i włożona Korek analny wykonany z grubej gumy.
Wstań, śmieci. I zmusić do góry! On vyterat ręki sex tel chusteczkę. I wyprostował spódnicę, szczotkowane płaszcz. „Dzisiaj, po pracy przyjść do mnie Moje biuro jest 485 – .. Na 4 piętrze I wyciągnął wtyczkę.” – Ostatnie słowa powiedział przed wyjściem z windy.

Cały dzień nie mogłem znaleźć miejsce dla siebie. Wszystko wypadło z rąk i myśli mylić w głowie. Ilekroć siadam – jak osioł zaczął boleć i musiałem wiercić się na krześle.
Na 19-15, zapukałem w 485 biurze. Idąc w milczeniu stał przy wejściu.
„Ty spóźnił, istota. Czekam na ciebie sex tel w ciągu 15 minut. Natychmiast rozebrać i stanąć na czworakach”.
Nagi przyszedłem do niego i pocałowała go w rękę.
Kazał mu się booty. Przede mną kładę dużą miskę z piwem i kazał pić z niego bez przerwy.
On sam stał się zbić mój tyłek ręką. Czasami podniesienie bata lub pas. Gdybym zatrzymał się na kolanach z miski – dał mi klapsa w twarz i wystawił twarz w misce. Piwo nie jest umieszczona we Mnie, a policzki płonęły.

Kiedy wróciłem do mojego pokoju, miała mi leżeć na brzuchu dalej http://dyskretnalinia.pl.

„Uspokój się”, powiedziała. „Podam masaż. To pomoże Ci zasnąć.”

Pomoc ze spaniem było ostatnią rzeczą, potrzebne, byłem tak zmęczony, ale darmowy masaż nie było coś, by z nich zrezygnować albo. Niewielka część mnie wciąż jej nie ufa, ale czułam jej „winy” i „problemem” przełącza wciąż pełni on. Ponadto, wiedząc, że Dennis był sex spotkania w mieszkaniu pomogło.

Palce cuda na plecach i ramionach, a na szczęście unikała moją prawą nerkę, a boki żeber. Jak palce kopany głębiej, czułem moje mięśnie (takie jak były), start na relaks. Tak jak miałem zasnąć, przeniosła się do mnie i powiedział, żebym się przewrócić. Usłużnie, zrobiłem jak mi powiedziano, i wydał cichy jęk, jak zaczęła pocierać moje stopy. Jej kciuk wbiły się pod spodem, topy, a nawet między palcami stóp, a ona pracowała moje stopy, a małe uczucie euforii rozłożone moim ciele.

„Powiedziano mi, że mogę dać najlepsze masaże sex spotkania,” wyszeptała, jak pracowała na moje łydki.

Gdyby zrobił to co noc przez miesiąc, pomyślałem, że może rzeczywiście zacząć, aby go do mnie.