I szybko wziął ją na ręce i zaniósł do sypialni

I szybko wziął ją na ręce i zaniósł do sypialni. Wrzuciłem ją na łóżku i była gotowa rzucić się na nią .. I znowu zaczął całować jego piękne usta, a potem oderwał się od jej słodkie usta i zaczął ją rozbierać. Pierwszy poleciał na podłogę bluzkę. potem zdjęła spódnicę, a także rzucali na podłogę .. Na nim były tylko przezroczyste czarne pończochy i czarne majtki pasujące .. Teraz można wrócić do naszego uczucia. Pocałowałem ją w usta ponownie, ale tym razem nie skończyło. na ustach, poszłam niżej i zaczął całować jej szyję .. wydała z siebie cichy jęk .. nawet niższa .. I pieścił jej piersi, pożądane .. Spędziłem język między cycki 2-3 rozmiary, pokryła je pocałunkami dookoła, zajęło jej sutki w usta, to w tym czasie już utwardzonych. moje ręce pieściły moje piersi, zbyt piękne, ugniatania i głaszcząc ją … Zszedłem niżej, pokryte pocałunkami jej nadmuchiwany brzuch. W tym momencie chwyciła moje nogi i wypuściła kolejny jęk, już nieco głośniej.
woman-1008881_1280
Teraz należy zdjąć jej majtki. I chwycił zębami i pociągnął w dół. szepnęła coś w stylu „tak, chodź” .. I oderwał się od niej i wyciągnął jej majtki .. moje oczy otworzyły się dziewiczą cipkę moja słodka Alina .. schludny różowy szpara nienaruszone, była pokryta jej soków .. Alina płynęła jak suka przed jej pierwszym płci. „Caress mnie, moja droga” – coś mówiła. Mokre majtki rzucony na podłodze za pozostałej części odzieży. Upadłem na jej cipki dziewczyny, która mnie lubi tak wiele miesięcy, a to ma do mnie dzisiaj .. Spędziłem język w jej pęknięcia. Alina drżały. Potem przyłożył palec do dziury i próbowali wepchnąć .. Szybko pobiegł do błony dziewiczej ..
Alinka naciśnięciu nogi do swojego obecnego cipki. I ponownie wydane na jej języku i próbowała dostać się do języka I lizały każdą fałdę jej zarodku, a kiedy dotknął łechtaczki, chwyciła nogi, wykonane miękkie jęki ..

Odsunęłam się od niej, bo nie chce dać jej do końca. Teraz była jej kolej do pracy. I rozpiął dżinsy i wziął je, rzucił ją na podłogę, zdjął spodnie i otworzyła oczy mojego pionu. „Sucked wieki” – spytałem ostro: „To było konieczne” – powiedziała. „Więc idź naprzód.”
Alina leżał na łóżku, ja stałem obok wystającego elementu, a ona lizały głowę języka, następnie wziął go w usta i zaczął ssać .. Zrobiła to z pewnością nie jest to pierwszy raz, byłem blissed na jej ruchy. Podniosłam głowę i zaczął się trzymać go na swojej pionu. To było w porządku, ale to nie może trwać długo, gdyż niemożliwe było, że skończył.